• info@guvenanadolu.com
  • +90 388 511 88 10
  • Müşteri Hizmetleri: 0 850 650 00 51

Hakkımızda

Hakkımızda

Güven Anadolu Ltd.Şti. 2000 yılında kurulmuş olan DEM-PET Akaryakıt Nakliyat, Gıda, Kuyumculuk, İnşaat sanayi dalları altında hizmet vermekte olup, kardeş şirket olarak da 2008 yılında kurulmuştur.

Kuruluş amacı olarak süt ürünleri imalatı olan şirketimiz 2011 yılları başlarında Akaryakıt sektöründe alternatif çözümler üretmek adına ve çevreye duyarlı olan AUS 32 (Nox azaltıcı) solisyonunu imal etmek için DEMBLUE markası adı altında imalat ve satış ağını oluşturarak bu sektöre ve gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak için hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün toplam şirketler bünyesinde 50 nin üzerinde çalışan elemanın yanısıra AR-GE ve mühendislik çalışmalarında ise 7 çeşitli dallarda mühendislik alanlarında çalışanlarımızla hızla büyümekteyiz.

Biz, ülkemizdeki çalışan gücüne ve bu ülkedeki insanlarımızın kaliteli üretim yaparak hem ülkemiz çapında hemde dünya çapındaki markalaşma yolunda emin adımlarla yürüyerek ülkemiz ekonomisine katkıda bulunacağımıza inanıyor ve güveniyoruz.

Güven Anadolu olarak Türkiyede ilk AdBlue imalatı yapan 5.firma olup,2014 yılı itibari ile yurt dışına ençok ihracat yapan lider firmadır. Yerli Pazarda ki payı % 11,4 lere yükselmiştir

Hemen bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.. İletişim